POKUD JSTE PRÁVĚ DOSTALI GENIÁLNÍ NÁPAD, ŽE NÁŠ TÁBOR PŘEPADNETE, TAK NA TO HONEM RYCHLE ZAPOMEŇTE.

CHÁPU, ŽE PŘEPADNOUT NĚKOMU TÁBOR JE TRADICE A O PRÁZDNINÁCH SE SPOUSTA DOBRODRUHŮ NUDÍ , ALE OPRAVDU NEPOTŘEBUJEME PROVĚŘOVAT HLÍDKY, JESTLI HLÍDAJÍ. A DŮVODY, PROČ O PŘEPAD NESTOJÍME???

1./ VÁŠ NÁPAD ROZHODNĚ NENÍ ORIGINÁLNÍ A PLNO KLUBŮ, KTERÉ NÁS V RÁMCI PROGRAMU CHTĚLI CVIČNĚ PŘEPADNOU JSME JIŽ VE VŠÍ SLUŠNOSTI ODMÍTLI A ODMÍTÁME KAŽDÝ ROK. DĚKUJEME, ALE NEMÁME ZÁJEM.

2./ NAŠI KADETI SE NA TÁBOR PŘIJELI NAUČIT ZÁKLADY AIRSOFTU A ZÍSKAT BOJOVÉ ZKUŠENOSTI, ABSOLVUJÍ NÁROČNÝ VÝCVIK A MAJÍ PRÁVO NA SPÁNEK A ODPOČINEK. NESTOJÍME O TO, ABY NÁM KDOKOLIV NEPLÁNOVANĚ ZASAHOVAL DO PROGRAMU.TOTO JE MOŽNÉ POUZE PO DOHODĚ S VEDENÍM TÁBORA.

3. / PRO PŘEPADY NAŠEHO TÁBORA V RÁMCI VÝCVIKU MÁME VYTVOŘENU VLASTNÍ PŘEPADOVOU JEDNOTKU, KTERÁ JE SOUČÁSTÍ TÁBORA, OVŠEM S JINÝM PROGRAMEM. JE TAK ZARUČENA BEZPEČNOST PŘI PŘEPADU I PŘI NÁSLEDNÉ PROTIAKCI.

4./ PŘI NAPADENÍ TÁBORA MÁ OSAZENSTVO TÁBORA ZÁKONNÉ PRÁVO NA OCHRANU ZDRAVÍ A MAJETKU A PODLE TOHOTO ZÁKONA BUDE TAKÉ JEDNAT.(TUDÍŽ SE NIKDO NEMŮŽE PAK DIVIT, ŽE PŘEPADL TÁBOR A MÍSTO VDĚKU DOSTAL PO HUBĚ)

5./ JSME AIRSOFTOVÝ TÁBOR A OCHRANNÉ BRÝLE MÁME STÁLE PO RUCE. DOPORUČUJEME TO I VÁM, KDYBYSTE SE CHTĚLI STAVIT TŘEBA JEN NA KAFE.